kamnářství Poděbrady
Krby Kamna Székely
kamnářství s dlouholetou tradicí
kamnářství Poděbrady

Virtuální prohlídka prodejny

Krby Kamna Székely - specialista v oboru kamnářství

Created by Panoramas ( 360° )

Další videa z prodejny

Pro prohlížení virtuální prohlídky potřebujete adobe flash player verze 9 a vyšší. Stáhnout si jej můžete zdarma na www.adobe.com.


Vzorková prodejna kamen a krbů v Choťánkách

Krby Kamna Székely Vzorková prodejna v Choťánkách u Poděbrad nabízí k prohlédnutí litinová kamna JOTUL, Scan, MORSO, kachlová kamna La Nordica, Želetavská kamna od fi. Enbra, designová litinová kamna Brunner IRON DOG, litinová kamna Seguin, ocelová kamna s kachlemi ROMOTOP.
Prodejnu si můžete prohlédnout již nyní.

Z krbových vložek nabízíme jak litinové tak ocelové, od různých výrobců. Pro představu např. litinové vložky Jotul, Seguin, Brunner, Ferlux, Romotop Dynamic, ocelové krbové vložky Spartherm, Brunner, Scan, Atra, šamotová topeniště Brula nebo Ortner, kamnové vložky Brunner, Leda, Romotop.

Zastoupení známých výrobců krbových vložek, kamen a kamnářských materiálů
Široká nabídka materiálů od českých i zahraničních výrobců pro stavby krbů a kamen uspokojí nejen laiky ale i profesionály.

Stavební Liaporové desky fi. Brula jsou nejvíce rozšířeným materiálem pro stavbu horkovzdušných krbů, stejně tak izolační desky Silca, Promasil nebo Superisol. Pro stavby akumulačních kamen používáme kamnářský šamot, akumulační tvarovky Brula, Hein, Ortner, šamotové tahové tvarovky, keramický systém Ortner KMS nebo akumulační spirály Ortner.

Krby Kamna Székely Na kamna a krby používáme keramické kachle od renomovaných výrobců HEIN, K&K Poker, MK Profi, VUK a Sommerhuber. Nemůžeme opomenout ani přírodní kámen, který je stále velice oblíbený pro obklad krbových říms. Často používaný a oblíbený pro svou širokou možnost opracování je pískovec, pestrobarevnější jsou mramory a žuly. Nabídku přírodního kamene pro nás zajišťují naši subdodavatelé – kamenictví.
Doufáme, že na následujících stranách naleznete veškeré potřebné informace. V opačném případě rádi poradíme osobně na naší prodejně, kde můžete vyzkoušet posezení u akumulačních kamen nebo znovu objevit kouzlo kachlového sporáku.